Futbalisti Celty Vigo prehrali v zápase 24. kola La Ligy doma s Levante

Lobotkovci doma s debaklom, tesná výhra Atlética i Barcy

Futbalisti Celty Vigo prehrali v sobotňajšom zápase 24. kola španielskej La Ligy doma s Levante 1:4. Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil za domácich v 46. minúte.
      Atlético Madrid sa po dvoch prehrách vrátilo na víťaznú cestu, gólom Antoinea Griezmanna zo 74. minúty vyhralo na pôde Raya Vallecano 1:0.
      Vedúca Barcelona na Camp Nou zdolala Real Valladolid 1:0 gólom Lionela Messiho z pokutového kopu z 43. minúty. Argentínčan mohol v 85. minúte zvýšiť náskok "Barcy", ale druhú nariadenú jedenástku už nepremenil. Úradujúci majster má na čele tabuľky pred druhým Atléticom sedembodový náskok, tretí je Real Madrid, ktorý stráca na "blaugranas" deväť bodov, ale má zápas k dobru.

La Liga - 24. kolo:
      Celta Vigo - UD Levante 1:4 (0:2)
      Góly: 88. Mendez (z 11 m) - 20. a 62. Morales, 40. Coke, 89. Mayoral, ČK: 49. Boudebouz (Celta)

Rayo Vallecano - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
      Gól: 74. Griezmann

Real Sociedad - CD Leganes 3:0 (0:0)
      Góly: 50. a 59. Oyarzabal, 75. Willian

FC Barcelona - Real Valladolid 1:0 (1:0)
      Gól: 43. Messi (z 11 m)

Zdroj, foto: TASR/AP